Головна / Проекти / Підтримка українського війська, бійців АТО, допомога пораненим і сім’ям загиблих

Підтримка українського війська, бійців АТО, допомога пораненим і сім’ям загиблих


Дмитро Андрієвський особисто постійно відвідує зону АТО, від початку проведення АТО спілкується з підрозділами, які знаходяться на передовій, і допомагає українському війську. 

Народний депутат опікується й підтримує 95-ту Житомирську окрему аеромобільну бригаду, 12-й батальйон територіальної оборони м. Києва, 101-шу окрему бригаду охорони Генштабу ЗСУ (місце постійної дислокації бригади в Солом’янському районі столиці), підрозділи Національної гвардії.

Дмитро Андрієвський надає допомогу військовим госпіталям, пораненим і сім’ям загиблих під час проведення АТО мешканців Солом’янського району. 

Народний депутат підтримує культурні акції і благодійні аукціони, які проводять громадські активісти, волонтери на користь учасників АТО. Громадська приймальня Дмитра Андрієвського в Солом’янському районі столиці стала своєрідним центром волонтерської допомоги. 

В парламенті народний депутат Дмитро Андрієвський часто виступає ініціатором і відстоює законопроекти спрямовані на підтримку учасників АТО і реалізацію загальної стратегії зміцнення обороноздатності держави. 

Від початку проведення АТО по липень 2015 року Дмитро Андрієвський спрямував на підтримку українського війська і допомогу пораненим близько 4 000 000 гривень. 

Щоденник АТО:

На початку травня 2014 року, коли українська армія боронила південний кордон, намагалась запобігти захопленню південних областей країни, Дмитро Андрієвський передав 70 000 гривень на матеріально-технічне забезпечення військового підрозділу спеціального зв’язку Збройних Сил України, який дислокувався в Херсонській області.

На початку липня 2014 року Дмитро Андрієвський разом з колегою, народним депутатом Олександром Бригинцем особисто відправився в зону АТО, щоб доставити вантаж з необхідною допомогою для бійців Національної гвардії, 11-го і 12-го київських батальйонів територіальної оборони. 

001

У серпні 2014 року народний депутат відвідує 12 населених пунктів у зоні АТО: Слов'янськ, Дзержинськ, Краматорськ, Дебальцеве, Сіверськ, Горлівку, Артемівськ, Дружківку, та інші. Разом з Олександром Бригинцем доправляють бійцям цінний вантаж: ліки та автомобілі. 11-й та 12-й батальйони територіальної оборони отримали автомобілі Tracker-800, а бійці - вкрай необхідні і дефіцитні, закуплені у США, кровоспинні препарати.

На початку вересня 2014 року, в останній день перед оголошенням перемир’я, російськими військами з системи «Смерч» було обстріляно табір, де базувався 12-й київський батальйон територіальної оборони. Один боєць загинув і сім було поранено. У той час Дмитро Андрієвський з Олександром Бригинцем в черговий раз доставляли бійцям вантаж з допомогою. Саме вони й вивезли поранених з прифронтового Нового Айдару у спеціалізовану лікарню м. Сєвєродонецьк. Далі, трьох поранених, які потребували спеціалізованого лікування, гелікоптером доправили в місто Харків.

007

«Разом з моїм колегою Олександром Бригинцем ми тиждень провели в зоні АТО. Метою нашої чергової поїздки була доставка допомоги нашим батальйонам. Спільно з Генеральним прокурором України Віталієм Яремою та народним депутатом Володимиром Ар’євим ми відправляли колону з 6 спеціально підготовлених джипів, які передавали двом київським батальйонам і десантникам. Всі машини були завантажені необхідним спорядженням, яке потребували бійці батальйонів», – зазначив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

012

На початку жовтня 2014 року черговий автомобіль і вантаж з допомогою для бійців Дмитро Андрієвський відправив у зону АТО.

013

У грудні 2014 року Дмитро Андрієвський з Олександром Бригинцем знову відвідали Слов’янськ, Краматорськ, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Старобельськ й відвезли бійцям 12-го батальйону територіальної оборони засоби зв’язку.

014

Під час поїздки депутати зустрілись з губернатором Луганської області Геннадієм Москалем, обговорили питання життєдіяльності регіону, які потребують вирішення на законодавчому рівні.

017

Новий 2015 рік Дмитро Андрієвський зустрів з бійцями 12-го батальйону в зоні АТО.

018

У березні 2015 року Дмитро Андрієвський разом з депутатами-афганцями Сергієм Куніциним, Віталієм Крутієм та Олександром Бригинцем відвідали зону АТО, зустрілися з підрозділами, які дислокуються в Краматорську, Папасній, Соледарі, Сєвєродонецьку.

019

В Соледарі Дмитро Андрієвський та Сергій Куніцин вручили ордени і медалі героям бійцям-артилеристам. «Разом з колегами ми провели важливу зустріч з ветеранами-афганцями з різних регіонів України у тому числі й тими, хто проживає на території окупованого Донбасу. Метою переговорів було сприяння припиненню бойових дій. На жаль, багато афганців, які мешкали на окупованій території, загинули під час бойових дій проти України", - зазначив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

У травні 2015 року з нагоди річниці створення 12-го київського батальйону територіальної оборони за підтримку і допомогу Дмитра Андрієвського було нагороджено Почесною відзнакою батальйону.

003

«Я пам’ятаю, як формувався 12 батальйон територіальної оборони м. Києва. Ми допомагали створювати базу батальйону. Потім постійно підтримували його бійців, які завжди знаходяться на передовій. В найскладніший для країни час Ви стали на захист рідної землі. І сьогодні саме Ви формуєте традиції нової української армії і пишете нову історію її бойової слави», - зазначив у своєму привітанні Дмитро Андрієвський.

 Допомога Житомирській 95-й окремій аеромобільній бригаді

008

Під час регулярних поїздок в зону АТО, Дмитро Андрієвський познайомився з бійцями 4-ї роти 95-ї Житомирської окремої аеромобільної бригади. Відтоді, разом зі своїми друзями й колегами, постійно надає допомогу бійцям. День Збройних Сил України 6 грудня 2014 року Дмитро Андрієвський з Олександром Бригинцем відзначали в колі бійців 95-ї бригади, а в подарунок передали десантникам засоби зв'язку на суму понад 100 000 гривень.

009

Дмитро Андрієвський також надає допомогу на лікування поранених бійців 95-ї бригади. Значну допомогу, 288 000 гривень, депутат передав на придбання біопротеза для Юрія Весельського, який у червні 2014 року під час обстрілу втратив ногу.

015

В березні 2015 року за підтримки Дмитра Андрієвського в Житомирі відбулося перше зібрання ветеранів АТО 95-ї бригади. Політик вітає ініціативу ветеранів у створенні громадських організацій, метою яких є всебічний захист прав ветеранів АТО, учасників бойових дій та сімей загиблих і поранених. За ініціативи Дмитра Андрієвського та Сергія Куніцина герої-бійці 95-ї бригади також отримали пам’ятні медалі "За єдність України", "За бойову доблесть", "За вірність народу України".

016

«Житомирська аеромобільна 95-та бригада завжди була на передовій і має видатну історію бойової слави. В березні 2015 року розпочалась перша хвиля демобілізації, і ті, хто повертається з фронту, повинні відчути турботу держави і суспільства, отримати гідні умови для роботи і життя, необхідний соціальний захист і можливість медичної та психологічної реабілітації», – переконаний народний депутат України Дмитро Андрієвський.

 Допомога 101-й окремій бригаді охорони Генштабу ЗСУ

020

Разом з депутатом Київради Вячеславом Непопом та керівництвом Солом’янської районної державної адміністрації Дмитро Андрієвський надає допомогу 101-й окремій бригаді охорони Генштабу ЗСУ, місце постійної дислокації якої в Солом’янському районі столиці. На передову бійцям постійно передають необхідне спорядження, одяг, продукти харчування. У липні 2015 року передали камуфльований джип. За підтримки депутатів на території бригади було встановлено алею слави з меморіальними дошками загиблим героям-бійцям 101-ї бригади. Депутати також надають допомогу сім’ям загиблих.

021

Допомога госпіталям і пораненим бійцям АТО

Дмитро Андрієвський постійно опікується пораненими і надає допомогу військовим госпіталям. Головному військовому клінічному госпіталю було передано операційний стіл. Депутат також надає допомогу Центральному клінічному госпіталю державної прикордонної служби України, пораненим бійцям прикордонникам.

022

“Біопротез, який встановили молодому бійцю 95-ї Житомирської аеромобільної бригади Юрі Весельському коштує понад 600 тисяч гривень. Збирали їх всім миром. Те, чого не вистачало, а це 288 тисяч гривень, дав я і мої друзі. Решту зібрали волонтери. Це була спільна робота. І він сьогодні дуже позитивно й добре емоційно налаштований, вже повертається на службу і хоче й далі бути корисним своїй Батьківщині. Для мене велика честь товаришувати з ним і мати справу”, - підкреслив Дмитро Андрієвський.

004

Громадська приймальня Дмитра Андрієвського - центр волонтерської допомоги
Знаючи про те, що Дмитро Андрієвський особисто відвідує підрозділи на передовій, мешканці Солом’янського району звертаються до громадської приймальні народного депутата з бажанням надати допомогу бійцям в зоні АТО. Зібрані на благодійних шкільних ярмарках кошти і дитячі малюнки приносять, аби вони потрапили за призначенням.

Громадська приймальня Дмитра Андрієвського - центр волонтерської допомоги

Знаючи про те, що Дмитро Андрієвський особисто відвідує підрозділи на передовій, мешканці Солом’янського району звертаються до громадської приймальні народного депутата з бажанням надати допомогу бійцям в зоні АТО. Зібрані на благодійних шкільних ярмарках кошти і дитячі малюнки приносять, аби вони потрапили за призначенням.

005

До підтримки військових долучаються і благодійні фонди та громадські організації району.

010

 Стратегічний розвиток армії і зміцнення обороноздатності держави

18 вересня 2014 року за дорученням Президента України, Дмитро Андрієвський у складі делегації депутатів, які мають бойовий досвід, відвідали військові підрозділи Збройних Сил України, учбовий центр, Житомирський військовий інститут ім. С.П. Корольова та військовий госпіталь.

011

«Ми побачили на власні очі, як готують наших бійців, особисто взяли участь у відповідних тренуваннях. Побачили, як проводиться бойове злагодження військових підрозділів повітрянодесантних військ. Відвідали місця їх постійної дислокації. В Україні сьогодні є всі можливості, щоб на високий рівень поставити технічне забезпечення наших підрозділів. Високотехнологічне забезпечення військових дій, це те, чого потребує наше військо. Сучасні види озброєння, зв’язку, безпілотні літальні апарати, роботизована техніка, технічні засоби розвідки, на яких спеціалізується Житомирський військовий інститут ім. С. П. Корольова - сьогодні дуже необхідні. Тому особливу увагу треба приділити підтримці наукової складової технічного й високотехнологічного забезпечення наших військ», - переконаний Дмитро Андрієвський.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online